PLATEBNÍ PODMÍNKY

BEZPEČNÉ A VÝHODNÉ PRO KLIENTA

Ceny bytů jsou diferencovány. Rozhodující pro cenu bytu je jeho umístění v podlaží, orientace bytu, poloha bytu v domě, výhled. Lze říci, že čím vyšší patro, tím vyšší cena. Investor garantuje cenu bytu dohodnutou v rezervační smlouvě a smlouvě o smlouvě budoucí kupní. U všech je jedno venkovní nebo garážové parkovací stání v ceně bytu, u 4+kk to jsou dvě parkovací stání. V ceně bytů je zahrnut také zděný sklep.

Ceny řadových rodinných domů ovlivňuje vedle polohy také velikost zahrady.

Finanční prostředky hrazené klientem jsou skládány na projektový účet. Výhodou je také minimální první splátka ve výši 15 % z kupní ceny, doplatek bez jakéhokoliv navýšení je hrazen až po kolaudaci projektu, která je předpokládána na léto 2024.

Na žádost klienta mohou být finanční prostředky hrazené klientem složené na vázaném účtu, který zůstává po celou dobu výstavby ve vlastnictví klienta. V tomto případě klient hradí bance poplatky spojené se zřízením vázaného účtu.

POSTUP PŘI KOUPI BYTU A DOMU

JE VELICE SNADNÝ A BEZPEČNÝ

1.

Při rezervaci se skládá rezervační záloha ve výši 100.000 Kč.

2.

Do 30-ti dnů následuje podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní a úhrada, do 10 dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní, první splátky 15 % kupní ceny včetně DPH (oproti této splátce se započte složená rezervační záloha).

3.

85 % kupní ceny včetně DPH je hrazeno až po kolaudaci (lze hradit z vlastních zdrojů klienta, pomocí hypotečního úvěru, prodejem dosavadního bytu klienta).