BYDLENÍ JEN SKOK OD CENTRA

Rezidence Homolka Hills, na rozhraní Smíchova a Motola v Praze 5, láká svou blízkostí centra, poctivou pražskou historií, čistým vzduchem a spoustou zeleně, kterou by nedaleko středu města málokdo čekal. Nabízí více než kvalitní moderní architekturu, velkorysé terasy s krásnými výhledy a vysoký standard. Součástí areálu jsou i tolik žádané rodinné řadové domy.

Nový rezidenční areál Homolka Hills vyrůstá v těsném sousedství přírodní památky Skalka na úpatí kopce, na jehož na západní straně jsme již úspěšně prodali byty v projektech Homolka I. a II. etapa, bytový dům Lékařská a Souhvězdí Homolka. Právě od množství zelených kopců, které odvozují své názvy podle historických usedlostí jako jsou Kotlářka, Skalka, Cibulka a Homolka, odvozuje náš developerský projekt svůj název – Homolka Hills.

Rezidence Vás určitě zaujme výhledem na protilehlé svahy, na nichž se nachází známá vilová zástavba v Košířích. Je atraktivní jedinečnou polohou v blízkosti zeleně, umožňující sportovní a rodinné vyžití. Doslova se dá říct, že náš projekt je spojením bydlení v klidné lokalitě v rezidenčním domě, jen kousek od srdce metropole s nepřebernými nákupními a kulturními možnostmi. Rodiče bude zajímat velká nabídka školek a škol, ať už státních nebo soukromých.

Pokud nechcete cestovat na Anděl, v docházkové vzdálenosti naleznete veškeré obchody a služby. V blízkosti jsou také zdravotnická zařízení – prestižní nemocnice Na Homolce nebo nemocnice Motol.

Příznivci sportu a aktivního odpočinku ocení, že v sousedství areálu je fotbalové hřiště FK Sparta Košíře a jen několik minut pěšky je známý tenisový areál TJ Banka. Můžete také využít nedaleký park Ladronka, ve kterém byl po zdařilé rekonstrukci postaven asfaltový bruslařský okruh délky 3400 metrů nabízející sportovcům jako bonus krásné výhledy na Prahu. Jen kousek je hřiště Rugby Clubu Tatra Smíchov a fotbalové hřiště Sportovního klubu Čechie Smíchov. Golfisté rádi využijí golfové hřiště Motol. V létě se můžete osvěžit i v blízkém přírodním koupališti Motol.

RYCHLOST A DOSTUPNOST

Bytový dům nabízí vynikající dopravní spojení do centra města, ale také rychlý nájezd na městský okruh, popř. dálnici. V blízkosti se nachází stanice Kotlářka (tramvaje 9, 10, 15, 16 a autobus 167). Zejména páteřní tramvajovou linkou číslo 9 se pohodlně dostanete na Anděl, k Národnímu divadlu, na Václavské náměstí nebo k Hlavními nádraží či na Žižkov. Potřebujete na metro? Za 8 minut jste na trase B – stanici Anděl a za stejnou dobu jste autobusem na stanici Nemocnice Motol, která se nachází na trase A.